Мульчуюча плівка

Плівка мульчуюча дозволяє поліпшити якість вирощуваної продукції, а також підвищити рівень врожайності шляхом покриття ґрунту в період росту рослин, що захищає їх від несприятливих кліматичних умов та інших впливів ззовні, створює більш щадний температурний режим. Рулонний сітка, купити яку можна за доступною ціною, успішно застосовується для палетування продукції як в ручному так і в автоматичному режимі, що не підлягає упаковці в тару, де присутня обгортка з пвх-матеріалу.

Плануєте купити газонокосарку? А як щодо того, щоб замовити сучасний і вдосконалений варіант?


Замість того, щоб купити мотокосу і займатися потім збором і утилізацією трави, набагато краще замовити мульчуючу техніку. Розберемо її основні переваги та експлуатаційні характеристики.

Як працює мульчуюча газонокосарка

Висока трава газону зрізається мульчувальним лезом. Одночасно з цим всередині механізму генерується повітряний потік, за рахунок якого подрібнена рослинність поступає до мульчувального дека. Лезо для мульчування оснащене декількома ріжучими кромками, призначеними для багаторазового різання та мульчування. Після цього фрагменти трави покривають газон: у такий спосіб утворюється шар добрива, яке підживлює та захищає. Сам механізм подрібнення та подальшої утилізації матеріалу не несе будь-якої шкоди для екології та дозволяє власнику заощадити час на зборі трави.

У нашому каталозі ви можете обрати та купити мотокосу виробництва HERMES – зручне та надійне обладнання особливо низької конструкції. Пристрої представлені в таких серіях:

  • HERMES Castor – машини молоткового типу, влаштування яких передбачає наявність одного чи двох поворотних дисків, або ж відсутність поворотного диску. Інструмент дозволяє подрібнювати живці після обрізання в саду, кукурудзяні стебла тощо;

  • Hermes Flaily – косарка для трави молоткового типу, конструкцію якої відрізняють вільно підвішені ножі. Це оптимальний пристрій для мульчування трав’яного покрову та невеликих гілок в саду, а також пагонів виноградної лози;

  • HERMES Mulching. Купити газонокосарку бензинову варто практично для будь-яких потреб: гнучка система налаштування ножів дозволяє обробляти ряди будь-якої ширини.

Пристрої мають невелику вагу, надійні, зручні та економічні в роботі.

Переваги мульчуючих газонокосарок

Чому ми рекомендуємо купити газонокосарки від Hermes? У такої техніки — наступні переваги:

  • підвищена надійність і особливо низька конструкція, що дозволяє косити траву навіть незадовго до збору врожаю;

  • відсутня необхідність в травозбірнику, також і трава не потребує утилізації, оскільки вона так дрібно подрібнюється, що може відразу залишатися на газоні або на полі в якості добрива;

  • у конструкції передбачені горизонтальні лопаті, які обертаються з великою швидкістю, і завдяки цьому косарки стають більш економічними в експлуатації, споживають менше енергії на кожен прохід.

Використання таких косарок дозволяє одночасно і зрізати бур'яну траву (або підстригати газон), і удобрювати майданчик. При мульчуванні скошені стебла потрапляють в грунт як цінне джерело мінеральних речовин. Тим самим витрати на підтримку родючості грунту знижуються.Також рівномірне розміщення скошеної трави оберігає газон від пересихання і розмивання дощем.

Які мульчуючі газонокосарки можна придбати у нас?

Якщо ви плануєте купити газонокосарку в Україні, звертайтеся в компанію “Нові Технології". Для наших клієнтів доступні всі модифікації косарок від виробника Hermes з Італії.


Якщо ви шукаєте бюджетний варіант для періодичного використання, то варто

купити газонокосарку бензинову. Якщо ж планується обробляти великі ділянки землі (наприклад, боротися з бур'янами на полях), то підійде фірмова Італійська косарка для трави з приводним валом, яка може встановлюватися на трактор. Для замовлення доступна одна з наступних модифікацій:

  • Hermes Mulching гармошкового типу (без поворотних дисків, з одним або з двома): можуть використовуватися в садах з різною шириною міжрядь, оснащені гідравлічною системою управління, що дуже зручно;

  • Hermes Castor молоткового типу з різною комплектацією поворотними дисками: з гідравлічною системою передачі, з несучими роторами, з особливо міцними лезами, з заднім вирівнюючим роликом;

  • Hermes FLAILY: з двосторонніми вільно обертовими ножами, може подрібнювати не тільки траву, але і легкі тонкі гілки після обрізки фруктового саду або виноградні пагони після видалення зайвої лози.


Ціна на газонокосарки залежить від конкретної марки і моделі. Для того, щоб уточнити вартість, відправте нам запит. Ми швидко зв'яжемося з вами і надамо вигідну комерційну пропозицію, так як працюємо як прямі постачальники і даємо офіційну гарантію. Завжди готові проконсультувати по підбору підходящої техніки