Наповнювачі контейнерів і біг-бегів

Наповнювачі БІГ-бегів та іншої тари є механізми, що дозволяють з високим ступенем продуктивності виконувати наповнення будь-яких типів біг-бегів та контейнерів. Вони призначені для дбайливого і акуратною завантаження овочів по типу картоплі, моркви, буряка і ін. При цьому ряд моделей може бути як автоматичного управління, так і напівавтоматичного або ручного, що дозволяє самостійно регулювати швидкість завантаження і інші показники роботи системи.

Де купити високонадійні наповнювачі біг-бегів та контейнерів

Наповнювачі контейнерів від кращих світових виробників представлені на сайті компанії «Новітні технології». Наша фірма займається реалізацією високоякісних, надійних і довговічних агрегатів, які успішно функціонують, економлячи час споживача і збільшуючи ефективність закладки на зберігання. При цьому дані установки пройшли всі належні перевірки та випробування на готовність, що дозволяє говорити про їх повноцінної придатності до використання згідно з виробничими характеристиками.


Відзначимо, що у нас також можна придбати поворотний наповнювач контейнерів для безперервного наповнення об'єктів до 20 м в ширину. Поворотна платформа механізму дозволяє виконувати автоматичне перемикання між самими ящікамі.Мягкая подача продукту виконується навіть на дно контейнера за рахунок ультрасучасному Гасителі падіння. Також даний механізм забезпечує рівномірне заповнення будь-яких по типу контейнерів завдяки столу, який рівномірно обертається по заданій траєкторії.


Наповнювачі БІГ-бегів та ємностей доставляються в будь-яку точку України. Наші фахівці готові виконати установку і підключення систем до виробничої лінії Вашого підприємства, а також здійснити сервісне обслуговування обладнання в будь-який зручний для клієнта час.


Купуйте поворотний і універсальний наповнювач ємностей і біг-бегів або машини для автоматичної упаковки від кращих виробників представлених пристроїв і покращуйте продуктивність і дохідну частину своєї справи завдяки впровадженню тільки сучасного обладнання.