Машини для обв'язки

Сьогодні упаковка вантажів різного габариту і призначення полімерними стрічками-найбільш зручний і економічно вигідний спосіб упаковки. Його успішно використовують для своєї продукції як великі, так і дрібні підприємства. І для цього застосовується новітнє обладнання для обв'язки піддонів, палет і коробок.

Машини для обв'язки піддонів, палет, коробок

Наша компанія «Новітні технології» дає можливість придбати обладнання для обв'язки кращих марок, яке відрізняється своєю довговічністю, високою якістю і надійністю. Ми реалізуємо стреппинг-машини для обв'язки коробок, які виконують зв'язування будь-якого типу товару різними типами стрічок або шнурів. Відзначимо, що такі механізми в залежності від типу і роду оброблюваних тар можуть поділятися на пристрої, що працюють з такими стрічками, як:


Поліестерові (ПЕТ);

Поліпропіленові (ПП);

металеві;

Пластикові або паперові;

Еластичні гумки або пружні шнури.

Підкреслимо, що вибір машини для обв'язки палет, піддонів і коробок повинен робитися в залежності від вимог конкретного виробництва, його напрямки, обсягів продукції, що випускається. Тільки так можна підібрати той агрегат, який максимально буде доречний на лінії і дозволить повністю або частково автоматизувати весь процес упаковки товару.


Відзначимо також, що у нас на сайті можна купити машини для обв'язки піддонів, палет, коробок вертикального і горизонтального типу, а також купити пакувальну машину. Даний показник також позначається працездатності агрегату в залежності від форми і обсягу оброблюваної тари, що необхідно враховувати перед придбанням такої системи.


Доставка куплених машин може здійснюватися в будь-яку точку України. При необхідності, працівники компанії кваліфіковано встановлять будь-якої марки агрегат до виробничої лінії і здійснять його сервісне обслуговування.


Більше докладної інформації про конструкції і їх характеристики можна дізнатися, зайшовши на сайт нашої компанії або зателефонувавши за телефонами нашим співробітникам. Оптимізуйте Ваше виробництво разом з нашими машинами від передових світових виробників.