Оптичне та електронне сортування

Оптичний сортувальник овочів та фруктів дозволяє з високою точністю і за частки секунди визначити чистоту та якість використовуваного на лінії продукту. Продукти з дефектами, камені та інші сторонні предмети видаляються з потоку за такими ознаками, як: колір, форма, розмір, вага, структура та іншими параметрами.

Сучасні оптичні сортувальники для коренеплодів, овочів, фруктів оснащені інноваційними технічними приладами, що дозволяють виявляти та розпізнавати найменші дефекти на продукті. До таких пристроїв відносять:

  • Камери з високою роздільною здатністю;
  • Додаткові пристосування, що виявляють на лінії сторонні предмети;
  • Пристрої, що розпізнають дефекти за фізичними параметрами продукції (форма, вага, розмір, колір та ін.).

Підкреслимо, що апарати мають безліч програм, що дає змогу операторам визначати швидкість сортування та адаптувати механізм під особливості кожного окремого фрукта або овоча.

Оптичне сортування - лінії для оптичного сортування продуктів

Купити сортувальники на базі оптики для ягід, коренеплодів та іншої продукції за прийнятною вартістю дає можливість компанія «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ». На її сайті можна вибрати та придбати купити обладнання для сортування від провідних виробників представленого обладнання: машини для сортування Maf Roda. Всі вироби мають сертифікат якості, протестовані на відповідність виробничим заявками і повністю готові до застосування. При цьому всі реалізовані лінії для оптичного сортування продуктів максимально прості в установці та експлуатації, оскільки оснащені допоміжними деталями, які спрощують загальний процес сортування. Їх можна встановлювати та використовувати, як на великих підприємствах з численним обігом продукції, так і в дрібних компаніях. Все обладнання для електронного сортування фруктів, овочів доставляється по  території України в мінімальні терміни. Співробітники фірми «Новітні технології» готові також впровадити системи оптичного сортування  або обладнання для механічного сортування в виробничий процес і при необхідності здійснювати кваліфіковане сервісне обслуговування кожної з моделей пристроїв по сортуванню продукції.