Б/У обладнання

Сучасне б / у обладнання і відновлені механізми для переробки овочів і фруктів - це прекрасний варіант для аграрних підприємств, що займаються вирощуванням, зберіганням та реалізацією даної продукції.

Б/у і відновлене обладнання для переробки овочів і фруктів

Така техніка після відновлення має гарантію і повноцінно обслуговується кваліфікованими фахівцями, що говорить про її надійності навіть після певного часу функціонування. При цьому відновлене і б/у обладнання для переробки продуктів відрізняється приємною вартістю, що допомагає зберегти бюджет і отримати при цьому високоефективні системи, повністю задовольняють всім потребам споживача.


Види відновленого обладнання та б/у техніки для упаковки, мийки і переробки овочів і фруктів

Такі апарати є механізми для:


  • Мийки продуктів.
  • Сортування овочів і фруктів.
  • Упаковки продуктів.
  • Обробки продуктів.

Устаткування повністю готове до експлуатації і укомплектовано всіма необхідними деталями і робочими елементами, які спрощують управління і мінімізують людське втручання в загальний процес миття, сортування або переробки продуктів.


Де купити відновлене обладнання та б/у препарати для фруктів і овочів

Група компаній «Новітні технології» реалізує б/у і відновлене обладнання для переробки овочів і фруктів різних фірм-виробників і пропонує кваліфіковане гарантійне та сервісне обслуговування таких механізмів. Вся продукція сертифікована і виготовлена ​​з високоякісних матеріалів. Доставка товару може виконуватися по всій Україні після моменту замовлення її на нашому сайті.