Eqraft (Голандія)

Компанія «Eqraft» виробник спеціалізованого технологічного обладнання для обробки та упаковки цибулі та інших сільськогосподарських культур.

Клієнти компанії постійно шукають можливості для збільшення рентабельності та підвищення якості виробничого процесу. Вони вимагають більшого від своїх постачальників: ефективні інноваційні рішення, збільшення автоматизації, підвищення гнучкості, швидкий сервіс, а також збільшення ККД, що призводить до зниження собівартості продукції.

Компанія пройшла шлях від простого надання технічних послуг до розробки ряду інноваційних машин, які отримали загальне визнання. Серед цих машин варто відзначити широко відомі ботворізи та нашу новішу розробку - Baxmatic - повністю автоматичний пакувальник. Не менше значення має наше вміння розробляти та встановлювати під ключ найбільш ефективні рентабельні технологічні лінії обробки овочів і фруктів.

Знання, досвід і передові технології в поєднанні з професійною службою сервісу та підтримки клієнтів грають важливу роль в обслуговуванні клієнтів як зараз, так і в майбутньому.