Устаткування зважувальне електронне

Устаткування зважувальне електронне />

Пропонуємо машини для зважування овочів, а також наповнювачі мішків і інше зважувальне обладнання. Також в цей сегмент входить техніка, яка автоматично дозує овочі та фрукти при упаковці. Таке обладнання забезпечує точне зважування порцій плодів для того, щоб потім їх фасувати в мішок, сітку, поліетиленовий пакет. Зазвичай така фасування виконується для круглих або довгастих плодів, коренеплодів.

Чому необхідно використовувати спеціальне обладнання?


Автоматичні обладнання для зважування овочів використовується на завершальному етапі обробки сільськогосподарської продукції, де вже проводиться зважування і упаковка перед відправкою в торгові точки. Якщо мова йде про велике виробництво, де проходить багато овочів, плодів і фруктів, то використання автоматизованого обладнання більш ніж виправдано. Воно дозволяє оптимізувати технологічні процеси по обробці і виключити трудомісткий і не завжди ефективний ручна праця.

Пакувальне, фасувальне обладнання, представлене в нашій компанії, може вбудовуватися в будь-яку автоматичну лінію. Воно відрізняється надійністю, варіативністю налаштувань, високою ефективністю і зручністю обслуговування.

Як працює зважувальне, пакувальне обладнання


Саме від того, наскільки точно буде проведено зважування продукції і наскільки якісною буде упаковка, залежить успішність реалізації товарів, сільськогосподарської продукції. Фасовка плодів може проводитися за вагою або за об'ємом, і в цьому випадку мова буде йти про машини з різним принципом дії.

Таке обладнання також різниться за принципом робочого циклу. Так, він може бути або безперервним, або пропорційним. Крім того, управління може бути ручним або автоматичним. У всіх цих випадках мова йде про різні моделі.

Якщо говорити про основні групи взвешивающего обладнання, то тут варто відзначити такі особливості:

  • вагова упаковка буде актуальна в тому випадку, якщо мова йде про фасування в мішки, поліетиленову або сітчасту тару по вазі;
  • для точного зважування і формування необхідної ваговій дози використовуються точно налаштовані дозуючі механізми вібраційного, роторного, стрічкового або шнекового типу;
  • для ефективної роботи устаткування використовуються витратні пакувальні матеріали, і це може бути сітка, поліетиленовий рукав, контейнери потрібного обсягу і так далі.


Яке обладнання ми пропонуємо?


Ми пропонуємо взвешивающие машини з Німеччини від UPMANN, а також бункери з функцією заповнення мішків від Skals, датської компанії. Вся ця техніка працює з високою надійністю, відрізняється зносостійкістю і може вбудовуватися в будь-автоматизовані системи по упаковці.

Допоможемо підібрати обладнання для зважування під будь-який тип плодів і потрібної продуктивності. Також ми займаємося доставкою, наладкою, монтажем, пусконалагоджувальними роботами. Надаємо гарантію на вибрані машини.