• МАШИНА ДЛЯ НАРІЗКИ КАРТОПЛІ ФРІ і скибочками SLITMASTER SL

МАШИНА ДЛЯ НАРІЗКИ КАРТОПЛІ ФРІ і скибочками SLITMASTER SL

Модель «Slitmaster SL» для нарізки картоплі фрі і картопляних скибочок

Виробник:
Marcelissen (Голландия)
Тип продукции
Картошка
5/5 (1 відгуків) Написати відгук

Голландська машинка для нарізки картоплі фрі «Slitmaster SL» від Marcelissen може використовуватися в закладах громадського харчування з великим потоком клієнтів або для підприємств по виробництву напівфабрикатів під HoReCa.

З чого складається прилад?

Пропонована машинка для нарізки картоплі включає три основних конструкційних елемента. це:

завантажувальний жолоб, через який подаються очищені коренеплоди;

ротор, що допомагає проштовхувати картопляні бульби до ріжучого інструменту;

безпосередньо ножовий механізм: обертові ножі розрізають картопля на палички, а стаціонарний нерухомий (фіксований) розрізає на часточки або скибочки у вигляді дисків.

Основні компоненти завантажувального лотка виготовлена ​​з нержавіючої сталі марки AISI 304 (після піскоструминної обробки), а ротор виконаний з алюмінієвого сплаву з покриттям. У конструкції також передбачена можливість подачі холодної води. Це важливо для змивання крохмалю з ножових роликів. Крім того, прісна холодна вода використовується в цьому пристосуванні для змащення підшипників. Її витрата для такого обладнання становить 0,5 м3 в час.Нужно враховувати, що набір ножових роликів, тобто ріжучий блок, не входить в стандартну поставку обладнання. Його потрібно замовляти окремо.

Основні функції

Така машинка для картоплі фрі дозволяє отримувати диски, палички або скибочки. При це все шматочки будуть однакового розміру, а значить, будуть акуратно і красиво виглядати при подачі. Ця машина для нарізки картоплі фрі також називається "стружколомом". Вона володіє великою продуктивністю і може переробляти до 3500 кілограм коренеплодів на годину. При цьому діаметр картоплі повинен бути 80 мм максимум. Устаткування працює з безперервною подачею бульб.

Завантажений картопля досягає ротора, який подає продукти на ніж для нарізки скибочок. Великі скибочки проходять через ролик з ножами, де обертаються ножі нарізають продукт на картоплю фрі або дрібні картопляні скибочки. Для змивання крохмалю потрібне використання свіжої води в процесі нарізки.


Продуктивність: до 3500 кг / год.


Ролик з ножами в комплект поставки не входить. Його необхідно замовляти окремо.

Notice: Undefined offset: 3 in /var/www/vhosts/novtech.com.ua/httpdocs/system/storage/modification/admin/view/template/catalog/product_form.tpl on line 77

Text Block

Text block body.

Notice: Undefined offset: 3 in /var/www/vhosts/novtech.com.ua/httpdocs/system/storage/modification/admin/view/template/catalog/product_form.tpl on line 77
Написати відгук
МАШИНА ДЛЯ НАРІЗКИ КАРТОПЛІ ФРІ і скибочками SLITMASTER SL