Устаткування

У розділі представлено технологічне обладнання для оснащення ліній по обробці, передпродажній підготовці та упаковці овочів і фруктів, а також іншої продукції.

Устаткування для обробки та упаковки овочів і фруктів


У розділі представлено технологічне обладнання для оснащення ліній по обробці, передпродажної підготовки та упаковці овочів і фруктів, а також іншої продукції.


Все обладнання виготовляється відомими європейськими та світовими виробниками, виконано з якісних комплектуючих та матеріалів і відповідає міжнародним нормам і стандартам якості. Для ліній переробки овочів і фруктів, а також для умов експлуатації з підвищеною вологістю, можливе виготовлення обладнання з нержавіючої сталі.


По всьому обладнанню, що поставляється, виконуються пуско-налагоджувальні та сервісні роботи нашими фахівцями, які пройшли підготовку на заводах Іспанії, Франції, Данії і Німеччини.


Ціни на обладнання для обробки і упаковки овочів і фруктів Ви можете дізнатися у відділі продажів.


Доставка

Поставки обладнання, комплектуючих та витратних матеріалів здійснюються в обумовлені терміни в усі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Суми, Черкаси, Чернігів, Рівне, Ужгород, Житомир, Полтава, Кіровоград, Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Чернівці, Одеса, Херсон, Миколаїв, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк та інші міста.

Очищувач лука OP
M&P Engineering (Великобритания)
Барабанна мийна машина
Wyma (Новая Зеландия)
Відвідний транспортер
Marcelissen (Голландия)