Топ-5 необхідних інструментів для обрізки сада, ягідника та виноградника

Топ-5 необхідних інструментів для обрізки сада, ягідника та виноградника />

ГК «Новітні технології» є офіційним представником компанії Castellari srl , яка пропонує широкий асортимент інноваційних інструментів. Ми залюбки познайомимо вас з кількома інструментами, які будуть незамінними при обрізці плодового сада, ягідника або виноградника, адже вони відрізняються ергономічністю, комфортом у використанні і тривалим строком служби.

Головною характеристикою ріжучих інструментів від «Castellari srl» є система УПОРУ-НАКОВАЛЕНКИ, що забезпечує точний зріз без віддачі, що дозволяє усунути ударне навантаження на зап’ясток.   

Верхорізи GIRAFFA Castellari srl

 

Інструменти обладнанні спеціальним важільним механізмом, завдяки якому можна працювати на висоті до 200 см з землі. Однією рукою робочий тримає верхоріз за руків'я, а другий натискає на важіль. Завдяки універсальній конструкції важільного механізму дотягнутися можливу до будь-якої гілки на відстані від землі до 200 см. Серія верхорізов GIRAFFA виготовляється в трьох модифікаціях: довжиною 110 см,  160 см і 200 см. Руків'я верхоріза виготовлені з кованого алюмінію, вони витримують максимально високе навантаження. Завдяки анодно-оксидних покриттю поверхні верхоріза, садовий інструмент серії GIRAFFA розрахований на тривале використання. Леза виготовлені з вуглецевої сталі методом гарячого кування. Наковаленка виготовлена з високоміцного сплаву алюмінію, має довічну гарантію на використання.

Садові пилки SPE і SME Castellari srl  

Використовується для часткової обрізки дерев, видалення розрослися гілок. В продажу дві популярні серії: SPE і SME.  Ручні садові пилки поставляються зі спеціальним чохлом для кріплення на пояс. Це дозволяє робітникові комфортно проводити обрізку на висоті.  Бувають у наступних модіфікаціях: складні з вигнутим лезом; складні з прямим лезом; прямі для обрізки фруктових дерев, з ергономічною загнутої ручкою; зі стандартними або зі збільшеними зубцями, прямі не складаються моделі з довжиною леза 24, 30, 33 або 35 см.

Використовується для часткової обрізки дерев, видалення гілок. В продажу дві популярні серії: SPE і SME.  Ручні садові пилки поставляються зі спеціальним чохлом для кріплення на пояс. Це дозволяє робітникові комфортно проводити обрізку на висоті.  Бувають у наступних модіфікаціях: складні з вигнутим лезом; складні з прямим лезом; прямі для обрізки фруктових дерев, з ергономічною загнутої ручкою; зі стандартними або зі збільшеними зубцями, прямі не складаються моделі з довжиною леза 24, 30, 33 або 35 см.

Садові ножиці Castellari Forbicione

Садові ножжиці Castellari Forbicione  Призначені для підрізування і формування кущів і для обрізки винограду. Ножиці виконані з легкого алюмінієвого сплаву з подовженими ріжучими крайками. Довгі ручки зменшують навантаження на руки і зменшують віддачу.

 Призначені для підрізування і формування кущів і для обрізки винограду. Ножиці виконані з легкого алюмінієвого сплаву з подовженими ріжучими крайками. Довгі ручки зменшують навантаження на руки і зменшують віддачу.

Секатори Castellari 
 

Особливості секатора Castellari (Universale): Ергономічна ручка і ріжуча головка, вирівняні у напрямку до гілки, дозволяють підтримувати природне положення зап'ястя, зменшуючи зусилля оператора під час різання. вуглецю гарячо коване Прес-форма малює поглиблення в лезі, яке зменшує тертя та збільшує його проникнення у гілку.

Особливості секатора Castellari (Universale): Ергономічна ручка і ріжуча головка, вирівняні у напрямку до гілки, дозволяють підтримувати природне положення зап'ястя, зменшуючи зусилля оператора під час різання. вуглецю гарячо коване Прес-форма малює поглиблення в лезі, яке зменшує тертя та збільшує його проникнення у гілку.

Сучкорізи Castellari

Універсальні садові сучкорізи – механічного типу, працюють за принципом ножиць. Інструментом зручно робить обрізку гілок на деревах та кущах. Сучкоріз – оптимальний варіант, щоб здійснити сезонне  обрізання гілок, пагонів на невеликих кущах та кронах високих дерев, не застосовуючи   драбину. Ріжучий елемент – лезо із серповидною кромкою, яке рухається назустріч увігнутому лезу, що прорізає деревину з іншого боку. Таким чином, коли рукояті зводяться, не тільки підрізається дерево, але й підтримується гілка. фб

Всі товари Castellari

 ГК «Новітні технології» пропонує інструменти для обрізки саду і збирання врожаю від компанії «Castellari srl»