Спеціалістів групи компаній «Новітні технології» запрошено для монтажу сортувальних ліній у Новій Зеландії

Спеціалістів групи компаній «Новітні технології» запрошено для монтажу сортувальних ліній у Новій Зеландії />

16.07.2021

Група компаній «Новітні технології» уклала контракт з компанією MAF NZ Ltd (Маунт-Мангануі, Нова Зеландія) на установку сортувальних та пакувальних ліній для фруктів та ягід в країні замовника.

«Троє наших інженерів отримали дозвіл від Еміграційної служби Нової Зеландії, а також візи на приїзд до країни. Хлопці вилетять з Києва 11 липня і після прибуття в Окленд, пройдуть необхідний карантин у спеціальному готелі передбаченому системою охорони здоров'я Нової Зеландії. Після цього, вони зможуть приступити до праці в одному з самих віддалених куточків Земної кулі», - з гордістю кажуть в групі компаній «Новітні технології».

Як зазначають представники підприємства, багаторічний досвід, набутий спеціалістами підприємства під час встановлення та програмування ліній для фруктів, ягід та овочів в Україні, став в нагоді при підписанні контракту.

«Маємо надію, що праця в Новій Зеландії буде плідною і наші хлопці зможуть не тільки розширити свої навички, а й отримати багато вражень від подорожі до екзотичної країни», - констатують представники «Новітніх технологій».

Більше того, вони обіцяють звітувати про всі етапи впровадження контакту в Новій Зеландії, а також тішити дійсних та потенційних клієнтів компанії фото з цієї неймовірної країни.

«Очікуйте подальших новин від наших хлопців, а також фото-відео про лінії, працю, а також, краєвиди Нової Зеландії!»

Нагадаємо, що група компаній «Новітні технології» з 2004 року надає повний спектр послуг з розробки проектів, встановлення та налагодження обладнання, а також гарантійного та післягарантійного обслуговування без залучення іноземних фахівців. Крім того, "Новітні технології" є членом Асоціації «Ягідництво України».

Джерело:https://uaberries.com/novyny/novyny-asotsiatsii/spetsialistiv-kompaniji-novitni-tekhnologiji-zaprosheno-dlya-montazhu-sortuvalnikh-linij-u-novij-zelandiji