Спеціалісти ГК «Новітні Технології»: «Ми завершили другий проєкт в Новій Зеландії на місяць раніше»

Спеціалісти  ГК «Новітні Технології»: «Ми завершили другий проєкт в Новій Зеландії на місяць раніше» />

Відрядження спеціалістів ГК «Новітні Технології» до Нової Зеландії тривало чотири місяці і завершується, інженери повертаються до України і діляться враженнями.

«Ми працювали в регіоні Нової Зеландії, де багато садів та плантацій винограду. На власні очі бачили: скільки можливостей для роботи. Але в Новій Зеландії наявний великий дефіцит спеціалістів і робітників. Тому в країні дуже гостро стоїть питання автоматизації процесів, - розповідають в  ГК «Новітні Технології».


За чотири місяці інженери встановили обладнання для двох клієнтів, завершивши роботи з випередженням. Обидва клієнти залишились задоволеними, а українські спеціалісти отримали цінний досвід співпраці з колегами з країн з іншої півкулі.

«Ми виконували в Новій Зеландії рівно ті ж роботи по монтажу устаткування, які виконуємо і в Україні. Якість нашої роботи і відповідальне ставлення до неї повністю задовольнило новозеландських  клієнтів», - кажуть інженери.

Нагадаємо, багаторічний досвід, набутий нашими спеціалістами під час встановлення та програмування ліній для фруктів, ягід та овочів в Україні, став в нагоді при підписанні контракту з компанією MAF NZ Ltd (Маунт-Мангануі, Нова Зеландія) на установку сортувальних та пакувальних ліній для фруктів і ягід в країні замовника – контракт було підписано в липні 2021 року. І того ж місяця  група інженерів ГК «Новітні Технології»  вилетіла до Нової Зеландії, де після проходження карантину розпочала роботу по проєкту DMS.

«Компанія DMS замовила проєкт по устаткуванню лінії попереднього сортування, яке дозволить їм вирішувати поточні проблеми і підвищувати ефективність, забезпечуючи при цьому постійний рівень сортування впродовж всього процесу, - кажуть спеціалісти групи компанії «Новітні технології», - Наразі основні проблеми з виробництвом в НЗ пов'язані з нестачею робочої сили, а також з високою заробітною платою, що робить автоматизацію більш вигідним рішенням. Оцінка якості за допомогою Globalscan7 скоротить кількість співробітників і поліпшить вихід готової продукції більш ніж на 5%». Робота спеціалістів ГК «Новітні технології» повністю задовольнила клієнтів.  

«Всі елементи управління автоматикою і перемикачі оновлені і інтегровані в електричні шафи MAF Roda для зв'язку і підключення всього обладнання, щоб їм можна було керувати за допомогою однієї SCADA-системи для сортувального обладнання», - розповіли в компаніїї.

Після завершення роботи над першим об’єктом, спеціалісти ГК «Новітні Технології» приступили до роботи над виконанням замовлення компанії Kelstons orchard, який завершили на місяці раніше запланованого.

Сортувальна лінія MAF Roda


 
Концепція сортувальної лінії була розроблена фахівцями MAF Roda з урахуванням побажань клієнта.  Зокрема, задля оптимізації витрат на даному об’єкті було вирішено використовувати стару сортувальну лінію клієнта, яку попередньо було модернізовано та інтегровано в загальну систему. Таким чином, максимально використовуються як ресурси, так й простір. 

«Нам вдалось оптимізуівати процеси таким чином, що лінію запущено на місяць раніше запланованого строку. Ми активно співпрацювали зі  спеціалістами з Нової Зеландії та з ПАР. Це бувцікавий досвід, але при цьому, працюємо злагоджено та активно. Можливо, це особливість компанії  Maf Roda, де всі професіонали і добре знають свою справу», - додають спеціалісти ГК «Новітні Технології».