Машини для пакування

Фактично на кожному підприємстві всі продукти після проходження повного циклу обробки повинні надходити на лінію упаковки. Цю роботу успішно виконують сучасні автоматичні машини для упаковки в сітку або поліетилен, призначені для продуктів як харчового, так нехарчового характеру, а також формату і фракції. Адже для кінцевого покупця часто важливо не тільки якість самого продукту, але і зовнішній вигляд упаковки, її надійність і маркування. При цьому, всім відомо, що окремо упакований товар довше зберігає свою свіжість і термін придатності, якщо мова йде про продукти харчування.

Машини для пакування в сітку, поліетилен

На сьогодні купити пакувальну машину можна в багатьох магазинах і фірмах, однак ми рекомендуємо звернутися для цього саме в компанію «Новітні технології». Адже ми вже довгий час реалізуємо обладнання для автоматичної упаковки в сітку або поліетилен від кращих світових виробників, які при виробництві своїх механізмів застосовують виключно високоякісні сплави металів і інше висококласне сировина, що дозволяє служити пристроїв довгий час, не виходячи з ладу і не вимагаючи заміни окремих деталей .


В асортименті компанії «Новітні технології» представлені машини як для упаковки в сітку, так і в поліетилен, а також автоматичні кліпсатори для сітки, робота яких полягає в упаковці товару в сітку і закріплення цієї тари знизу і зверху спеціальними кліпсами.


Згідно своїми характеристиками, пакувальники в сітку призначені для гранульованих і великих продуктів харчового або нехарчового виду. У таких машинах можна регулювати швидкість наповнення, а також підбирати пакувальний матеріал для кожного окремого продукту. Після виконаної роботи тара з'єднується шляхом зашивання або склеювання, а також маркуються. Машини для складання в поліетилен прекрасно працюють з плівкою для засипання дрібного і сипучого сировини, а також і для великих продуктів. Згідно виробничим характеристикам, такі пристрої можуть готувати мішки вагою від 0,5 кг і більше ніж 10 кг. Після закінчення склейки машини також виконують маркування тари.

Основні переваги машин для пакування в сітку або поліетилен:

  • Підвищена міцність готової упаковки;
  • Надійність і довговічність;
  • Простота в експлуатації і обслуговуванні;
  • Доступна вартість.

Як купити клипсатор, пакувальну машину

На сайті нашої компанії ми пропонуємо купити пакувальну машину, купити кліпсатори і машини для складання в поліетилен і інше пакувальне обладнання по вкрай прийнятними цінами. При цьому співробітники фірми зможуть відповісти на всі запитання і в разі потреби підібрати механізм для упаковки, максимально відповідний для вашого напряму у виробництві. Також можлива установка обладнання з його подальшим сервісним обслуговуванням.