Роботи для автоматизації

Машини для автоматичної упаковки, укладання і розвантаження істотно збільшують продуктивність процесу роботи, швидкість виконуваних завдань, зводячи до мінімуму трудовитрати і помилки, викликані людськими факторамі.Автоматіческая упаковка здійснюється швидко і дозволяє виконувати упаковку лотків, коробок і боксів будь-якими продуктами. У такому вигляді будь-який товар транспортується з захистом від зовнішніх факторів, включаючи і механічні дії.

Автоматична укладання, пристрої автоматичного розвантаження

Пристрій автоматичної розвантаження дає можливість без втручання людини розвантажувати товар з високою швидкістю, маючи на увазі дбайливе ставлення до продукції в момент роботи обладнання.


Пристрої укладання вантажів дозволяють здійснювати укладання товарів на будь-якій зручній висоті, завдяки варьируемой кроці висоти робочого майданчика приладу. Дані системи можуть безперервно працювати кілька циклів, що покращує продуктивність процесу і дозволяє легко укладати вантажі будь-якій ваговій категорії, відповідно до експлуатаційних характеристик.


Купити надійні машини для роботи з вантажами можна на сайті ГК «Новітні технології». Тут представлений повний перелік моделей систем, з їх описом, вартістю і базовими технічними характеристиками. Після придбання конструкцій можлива їх установка на виробництві, а також повноцінне сервісне обслуговування кожної реалізованої моделі установки.


При необхідності обладнання для переміщення і нагромадження продукції ознайомтеся з нашим розділом Бункери накопичувальні.